Shtepi Ne Shitje Okazion

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe ne fshatin Boge qe ndodhet rruges per ne Theth, prona gezon nje siperfaqe totale prej 300m² ku nga kjo siperfaqe kemi edhe 75m² ndertim per katin e pare te shtepise dhe 85m² per katin e dyte. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. June 20, 2019. Elbasanit etj etj" SI NE NDERTIM ASHTU DHE TE PERFUNDUARA , 1+1 ; 2+1 ; 3+1 , dublex etj. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Shitet shtepi ne Korce. Shtepi pushimi ne Sarande. Prona-dhe apartamente me cmime okazion. 1,928 likes · 6 talking about this. Ambienti organizohet në: 2 Dhome ndenje, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Koridori dhe 2 Tualete. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Kor Shtepi private per shitje. Okazion shes apartament 2+1 ne fier (fier lagjia kastriot, perbri Okazion Shes apartament 2+1 ne FIER (FIER Lagjia KASTRIOT, perbri Universitetit UFO: pin. Ronaldo Murataj. Shtepia perbehet. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat banesa ne shitje ne shkup apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi. Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m² Tek xhamlliku (Rr. Përshkrimi dhe çmimi. Kategoria Shtepi/Vila. OKAZION : Ne Korce shitet shtepi dykateshe, qoshe, e pambeshtetur nga fqinjet, ne rrugen Petraq Sef. Raportoni këtë njoftim. Okazion shitet super hotel në Sarandë me një sipërfaqe prej 878 m². OKAZION Shitet apartament 1+1, ne pallat egzistues (jo pallat i ri), kati i 3-te. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Okazion !!! Apartament 2+1 per shitje ne qender. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. 76 Per Shitje. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana - Valutata 4. Urgjent OKAZION SHITET SHTEPI 2+1 NE VLORE. Okazion shtepi 2 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane 2019-10-24 11:59:11 jona Jona Real Estate Property Author. com Behind Civil Engineering, at Kontakt Complex, super apartment for sale 2 + 1 + 22 m2 garage, invested with a surface of 133 m2, is situated on the 6th floor of a 10-storey building, equipped with elevator and well-managed , built in 2018. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender. Apartament 1+1+balkon (shikon stadiumin),fier,kati 10 - Shtepi ne. Eshte e organiziar ne nje korridor te madh, dy dhoma gjumi, sallon, ballkon dhe tualet me hapesira te medha. Shtepia ndodhet ne adresa, lgj 10 rr. Telefona ne shitje me cmim te lire. Lloji i shpalljes Shitet. Durresit , rr. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 4,039 likes · 16 talking about this. €79,500/TOTAL. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Vila ne shitje; Okazion, vile per shitje Tek -Teg; Okazion, vile per shitje Tek -Teg Shit/Blerje. Toke ne Tirane Okazion. BEHET FJALE PER APARTAMENTE KLERINGU DHE ME CMIM SHUME ME TE MIRE. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Prona me qira me cmimet me te mira. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Shtepia perbehet. OKAZION!!!Apartament 2+1, 80 m2 Shitet per 36000Euro Tel. Shitet vile 2-kateshe me hipotek ne fier - Shtepi ne Shitje Shitet vile 2-kateshe me hipotek ne Fier: pin. 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. shtepi ne shitje tirane. 000 Euro (Xhamlliku) dhe mundesi ndrrimi Last Post By. Shitet shtepi ne Korce. Ambjent biznesi ne shitje (242) Truall ose Toke. Shto te të preferuarat. al Njoftime. Okazion shtepi 2 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane 2019-10-24 11:59:11 jona Jona Real Estate Property Author. Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m² Tek xhamlliku (Rr. Punimet jane cilesore, me arkitekture Zvicerjane. Prona ne shitje, Prona me qera SUPER OKAZION TE FRESKU AP 3+1+V, Shitje € 60. 000 Euro (Blloku) (Blloku, Tirane) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. Numri i dhomave: 5. Ambienti ndodhet ne Misto Mame ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. 05 m2 siperfaqe trrualli, e cila organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie,1 sallon nden. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Dhomë/a gjumi: - Tualet/e Shtepi ne shitje te Drejtoria e Policise me super cmim!. 2 Dhoma Gjumi. Eshte e pajisur 24 ore me energji elektrike dhe me uje te pijshem qe furnizohet nga ujsjellesi, me filtra dhe me depozite. Okazion 30000 eur - 75. Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7 Tiranë Dje, 01:55. I pa mobiluar , kati i fundit me nje pamje fantastike nga liqeni. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Specifika. Ne ambjentet e shtepise keni dhe nje garazh te mbuluar. OKAZION!!! SHITEN APARTAMENTE TEK FIORI DI BOSCO!!! Tirane Shtepi ne shitje Data: 07/04/2020 14:47 Post ID: 6785. Shtepi ne shitje - Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pall Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane - Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okaziondhenbsp;q1930te dhenat e ndarjes:- 1 soxhorno + kuzhine- 1 dhoma gjumi- 1 korridor- 1 ballkone- 1 tualetdhenbsp;- sip totale:81. Shitet shtepi private 2+1+toke, 300 M2, ne proces legalizimi. Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht Supermarket i madh por mund te ndajet dhe ne 3 ambjente. Ambienti ndodhet ne Misto Mame ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. €85,000; Selitë, Njësia Bashkiake Nr. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Okazion!Shitet apartament kleringu 2+1, tek Fiori di Bosco, Don Bosko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks sa cilesore dhe serioz, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, njera pre te cilave me tualet brenda, dy tualete, si dhe nje ballkon. al/shto-njoftim. Okazion !!!! Shitet Tokë truall me sipërfaqe 3020 m² në Spille. Al - Faqe 1. Lagjia Banesa/Elbasan. Okazion!Shitet apartament kleringu 2+1, tek Fiori di Bosco, Don Bosko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks sa cilesore dhe serioz, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, njera pre te cilave me tualet brenda, dy tualete, si dhe nje ballkon. okazion | shtËpia nË shitje 60 000 EUR Shitet nga: Selaudin Tabaku 23 Korr 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj. Inside a $195 Million Bel Air Estate With Secret Tunnels | On the Market | Architectural Digest - Duration: 13:13. Okazion cmimi 255 000 euro ( i diskutueshem) Dokumentacioni : Certifikate pronesie (HIPOTEK). 45 000 EUR Numri i dhomave:. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Tirane, shes truall 3. Shtepi private + truall ne shitje kombinat apartamenti shitet i mobiluar totalisht ne nje zone mjaft te qete e strukturuar mjaft mire 76 m2 ndertim 284 m2 total bashk me hapsiren rreth e rrotull shtepia permban kondicioner tv full hd sobe gatimi + pianure tavoline ngrenie 2 krevate tek me 2 mobilje ne secilen nga dhomat. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. FOR SALE. Numri i dhomave: 5. Toka ndodhet në bregdet me lokacion super të përshtatshëm, mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme ndërtimore, si Hotele, Kompleks turistik, parking, restorant Etj…Çmimi për shitje është 31,500,000 Lekë / Total. Apartament ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane, (TRS-101. PRONA NE SHITJE DHE QERA directory realestate for sale / for rent property/albania_property. SHITET SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. June 20, 2019. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. shtepi ne shitje. Shtëpi në shitje dhe me qera. Botuar më 05/05/2020. The apartment is located on Dibra Street as VILA GOLD passes in a new building under construction with super super quality works !!!. 3 m2, 230 m2, 180 m2. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Al - Faqe 1. 1 1 48 Per Shitje. Apartament ne shitje Shitje. Okazion shitet super hotel në Sarandë me një sipërfaqe prej 878 m². Shtepi / Vila Okazion Shitet truall me certefikate. Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht Supermarket i madh por mund te ndajet dhe ne 3 ambjente. Shtepia eshte e re, kati i pare ka garazh dhe ma. Sipërfaqe: 70. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 SHITET SHTEPI + TOKE OKAZION NE SAUK Tirana, Albania 339 m 2. Okazion !!!! Shitet Tokë truall me sipërfaqe 3020 m² në Spille. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. 13 Pri 10:45. House / Villas Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m². Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. 000 Euro (Blloku) (Blloku, Tirane) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Ambientet disponojne do. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. €79,500/TOTAL. FOR SALE. Shtepi ne Shitje ne Durres zona Golem/Shkembi Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 100. al Njoftime. Real Estate Service. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. Sip e ndertimit 135 m/2. Ka oborr ne te dyja anet ballore dhe pasore 274m2,shtepia vete eshte 130m2. Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7. Numri i dhomave 3. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. 000Lek Telefono tani 0693444225. 2 Dhoma Gjumi. Shitet shtepi private ne patos, fier - Shtepi ne Shitje Shtepi ne Shitje OKAZION NE FIER - APARTAMENT: pin. Specifika. 185,000€ Dy shtepi ne nje oborr ne shitje ,Sofali Prishtinë. E vendosur ne nje zone mjaft te qete, vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, kjo shtepi fantastike eshte ideale per kedo , dhe mundeson perdorime te ndryshme sipas qellimeve te caktuara. al merr oferta online per shtepi pune makina, shtepi me qera oferta pune pune nga shtepia apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 bicikleta shtepi ne shitje kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet ne Porto Romane, me siperfaqe 168 m2 ndertese dhe 400 m2 truall. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Rruga "Koço Mio" dhe Rruga "Muzakajt" , Korçë. Shtepia eshte e re, kati i pare ka garazh dhe ma. Shitet shtepi e mobiluar plotesisht. Përshkrimi: Vendndodhja ne qender te Elbasanit,vend i pershtatshem per te ndertuar me tej ose per te jetuar ne nje ambjent shplodhes. Eshte e perbere prej 3 dhoma gjumi 1 ballkon dy tualete nje sall. 3 Minuta larg nga. Objekti disponon dokumentacion të rregullt. Apartament 2+1 per shitje ne qender. Shtepi ne shitje - Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pall Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane - Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okaziondhenbsp;q1930te dhenat e ndarjes:- 1 soxhorno + kuzhine- 1 dhoma gjumi- 1 korridor- 1 ballkone- 1 tualetdhenbsp;- sip totale:81. Bank disponon rrjetin më të gjërë të degëve prej 79 degësh. 21 Mar 20:09 Shes apo ndrroj me banes. 1,928 likes · 6 talking about this. Okazion nen vlere,Tirane, shes shtepi 3 Katshe 100 m² 100. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, >Tek shkolla Vasil Shanto Tirane >Siperfaqe totale 104 m2 >Dhome ndenje 1(me aneks) >Dhoma Gjumi 3 >Tuale. 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. 000Lek Telefono tani 0693444225. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Shitet me një çmim prej 24000 Euro/Total. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. Raportoni këtë njoftim. Eshte zona me e lakmuar nga te hu. Toka ndodhet në bregdet me lokacion super të përshtatshëm, mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme ndërtimore, si Hotele, Kompleks turistik, parking, restorant Etj…Çmimi për shitje është 31,500,000 Lekë / Total. Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta te rregullta. Sip e ndertimit 135 m/2. al Njoftime. Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi H0005. Shtepi private ne shitje ne Boge. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Ambienti organizohet në: 2 Dhome ndenje, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Koridori dhe 2 Tualete. Okazion! Apartament 1+1 tek fresku, Shitje, Tirana. Shitet apartament 2+1+2 modifikohet mjaft lehte ne 3+1, me hipoteke ne Kashar. Toka ndodhet në bregdet me lokacion super të përshtatshëm, mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme ndërtimore, si Hotele, Kompleks turistik, parking, restorant Etj…Çmimi për shitje është 31,500,000 Lekë / Total. Shtëpia është e organizuar : 1. Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. TBRE do ju informoje per te pronat e reja qe do publikohen ne te ardhmen. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana - Valutata 4. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje banesa ne shitje ne shkup okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi pallate ne ndertim tek. Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per. Tirane, shes truall 3. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. com - Falas. Shtepi ne Shitje ne Durres zona Golem/Shkembi Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 100. Shtepia ka nje truall prej 370m2 nga e cila 120m2 eshte e ndertuar. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 160,000 € royal29010 OKAZION SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN E ELBASANIT! Rruga e Elbasanit Tirana, Albania 160 m 2. 11 October 2014 ·. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Okazion !!! Apartament 2+1 per shitje ne qender. Prona përfshin dhe një dyqan. Shto te të preferuarat. Home; shtepi ne shitje tirane; Shtepi ne Shitje; € 75,000. 2 Dhoma • 1 Banjë • 120 m². OKAZION! Shitet shtëpi private 280 m² totale, truall + ndërtesë, totalisht e mobiluar në Mborje të Korçës pranë xhamisë. Punimet jane cilesore, me arkitekture Zvicerjane. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Okazion !!!! Shitet Tokë truall me sipërfaqe 3020 m² në Spille. Apartament Ne Shitje Apartamente ne shitje Fier January 6, 2018 Check. Shitet shtepi me Truall 186 m2 Lagja 4 Cmimi 84. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Rezidenca ka punime cilesore, disponon ashensor dhe administrim. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Vila disponon siperfaqe ndertimi 133. Apartamente ne shitje ne tirane me okazion dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Lagjia Banesa/Elbasan. Pozicionohet ne katin e dyte te nje rezidence te re te perfunduar vetem 100 metra larg detit. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Okazion, Shitet apartament 2+1, 135. Okazion cmimi 255 000 euro ( i diskutueshem) Dokumentacioni : Certifikate pronesie (HIPOTEK). com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. By Posta Juaj | 2019-10-06T16 Real Deal - Pse nuk përfiton nga ne? Gallery Real Deal - Pse nuk përfiton nga ne? Real Deal - A Dëshiron Klientë Për Apartamentin Tënd Në Tiranë?. 32 m2 KSHT: 100%. AlbaniaGate. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. 2 Dhoma • 1 Banjë • 120 m². Vila shtrihet ne truall prej 100 m2, ku siperfaqja totale e ndertimit eshte 150 m2. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Apartamenti per shitje disponon. Apartamente Ne Shitje / Qera. Tirana Bank - Prona okazion në shitje. Kategoria Shtepi/Vila. RE/MAX SOLUTION. 47,000 € CPM29007. Okazion ne. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta. Shtepi ne Shitje ne Kavaje zona Qerret: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 340. Dhomat jane te medha dhe funksionale. Kuadratura 83. Kontakto Agjentin Olsi Cino Shiko listat e agjentit Shitet 1ha toke , truall+ shtepi fshati ne Shesh Ndroq. Shtepi ne shitje. Shitet Shtepi ne Qytet Studenti; Rruga Kadri Kerciku, Tirana, Alb Dhoma Gjumi: 2 OKAZION! 1+1 ne Bllok i mobiluar, Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Al Apartament 2+1 me qira mujore dhe. Shitet shtepi private ne patos, fier - Shtepi ne Shitje Shtepi ne Shitje OKAZION NE FIER - APARTAMENT: pin. Kreu i shoqates shqiptare ne SHBA: Grenell lobon per serbet, kemi gati emrin e ri | ABC News Albania - Duration: 19:23. 000 Euro (Blloku) (Blloku, Tirane) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. Shit/Blerje Rruga Zenel Baboçi, Tirana, Albania. Hoteli është 1,5 km nga qendra, ka parkim privatë për 22 makina, pishina është 80 m² me ujë deti, 250 m² është bari veror, 4762 m² lulishte përqarkë hotelit, ka dhe mundësi ndërtimi. PRONA NE SHITJE DHE QERA directory realestate for sale / for rent property/albania_property. Shtepi ne ish Bllok okazion. Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m² Tek xhamlliku (Rr. Nje mundësi e re ofruar nga AlbRealProperty në Vlorë. Filtri: Okazion ne Ali Demi, Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Mangalem 21 Last Post By. smartcenter. 👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ […]. The apartment is located on the 5th floor of a new building part of a residential complex equipped with elevators and surveillance cameras 24h and has a total area of 98 m2. Real Estate Service. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender. 18 Maj 22:00 Shitet shtepija ne Kline te Begut. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Ambientet disponojne do. Përshkrimi dhe çmimi. Vila disponon siperfaqe ndertimi 133. Dum Alla) shitet shtepi 3-katshe ose mundesi ndrrimi Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 7 Tiranë Dje, 01:55. RE/MAX SOLUTION. Kontakto Agjentin Olsi Cino Shiko listat e agjentit Shitet 1ha toke , truall+ shtepi fshati ne Shesh Ndroq. LARTËSIA MAX: 12m, 3 KATE. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County. Përshkrim Comments Harta. 3 Minuta larg nga. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. 3 m2, 230 m2, 180 m2. Numri i dhomave: 9. Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi H0005. Prona-dhe apartamente me cmime okazion. OKAZION SHITET SHTEPI 2+1 NE VLORE Data 28/09/2017 22:07 Rajoni Vlore Shteti Shqiperi Përshkrimi. Detajet e njoftimit--OKAZION--PER PAK DIT Shitet Mercedes-Benz CLS 320 CDI , Viti Prodhimit 2009 nuk e kap taks e lluksitme 184000 km origjinale , sallon lekure sedilje elektrike me memory te dyert + ngrohje + ftohje + me baxho xhami hapje mbyllje qedrore xhama panoramike disqe alumini te CLS 2013 gomat 90% klima bizonale pasqyra me palosje navigator komando ne timon bagazhier komjuter bordi. Shitet me një çmim prej 24000 Euro/Total. OKAZION Shitet apartament 1+1, ne pallat egzistues (jo pallat i ri), kati i 3-te. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. 11 October 2014 ·. Shtepi ne Shitje ne Kavaje zona Qerret: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 340. 6 m2 ne bregdet! Disponon dhome ndenje dhe kend kuzhine te hapur, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon me dalje ne sallon. Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. 000 Lek behet 33. Ambientet variojne me siperfaqe tek 87. Ambienti organizohet në: 2 Dhome ndenje, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Koridori dhe 2 Tualete. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". Shtepi ne Shitje - SUPER SUPER OKAZION ON THE WAY OF DIBRES AP. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Shtepi private + truall ne shitje kombinat apartamenti shitet i mobiluar totalisht ne nje zone mjaft te qete e strukturuar mjaft mire 76 m2 ndertim 284 m2 total bashk me hapsiren rreth e rrotull shtepia permban kondicioner tv full hd sobe gatimi + pianure tavoline ngrenie 2 krevate tek me 2 mobilje ne secilen nga dhomat. Gjej biznese, sherbime profesionale, shopping, njoftime, destinacione turistike, automjete. shtepi ne shitje tirane. Shtepi ne shitje. 100 Euro (Liqeni Artifi 1,538,100 Euro. com Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine Bli dhe Shit Prona ne Shqiperi. Okazion cmimi 255 000 euro ( i diskutueshem) Dokumentacioni : Certifikate pronesie (HIPOTEK). 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. 000 euro Kontakt: 0696859668 dhe +306948538086. Numri i dhomave: 6. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Okazion 30000 eur - 75. me dokumenta te rregullta dhe tapi shtepie. Teli Samsuri. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni. al Njoftime. Hoteli është 1,5 km nga qendra, ka parkim privatë për 22 makina, pishina është 80 m² me ujë deti, 250 m² është bari veror, 4762 m² lulishte përqarkë hotelit, ka dhe mundësi ndërtimi. 3 dhoma • 1 banje • 300 m². Apartamenti eshte mjaft mire i organizuar , ka nje hapsire banimi prej 122. 28 Pri 17:22 28 Pri 10:23 Agjent për shitje të pronës OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIP 85 M2. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Pronat Ne shitje Lista e pronave me te fundit ne shitje Shiko pronen Objekt biznesi Objekt biznesi magazine 850m2 i pajisur me zyra, oborr i rrethuar 1000m2, tek rr e Kavajes, Fabrika Birra Tirana… Siperfaqja 850m2 Qera Featured Shiko pronen Apartament 2+1 Apartament 2+1, 78m2 i mobiluar, prane Stadiumit Dinamo, Komuna e Parisit, 600€ Siperfaqja. Hoteli është 1,5 km nga qendra, ka parkim privatë për 22 makina, pishina është 80 m² me ujë deti, 250 m² është bari veror, 4762 m² lulishte përqarkë hotelit, ka dhe mundësi ndërtimi. com - Falas. 1 Minute larg nga Gjykata. com: Smart Center Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë www. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. 180 likes · 1 talking about this. Apartamente Shtëpi Banimi në Shitje. Punimet jane cilesore, me arkitekture Zvicerjane. Prona ne shitje ne durres dhe bregdet. SHITET SHTEPI NE DURRES. Okazion 30000 eur - 75. 21 Mar 20:09 Okazion. OKAZION shtepi dhe truall, shitje Shitje. TE 7 XHUXHAT. Sipërfaqe: 70. Eshte zona me e lakmuar nga te hu. shitet apartamenti ne orikum okazion. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane. 19 m2 dhe 337. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi - RealEstate. Gjithsej ka 127 meter katror , ka dhe. Kati i 2 esht ne perfundim te ndertimit, Shitet per arsye emigrimi. Numri i dhomave: 3. Shtepi ne Shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi H0005. 65 000 EUR Numri i. 2 m2 e hipotekuar. Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. super super okazion ne don bosco!!! shitet apartament 2+1 89m2+verande 34m2 ne katin e 5 apartamenti ndodhet ne don bosco perball kishes tek rruga dytesore ne nje pallat te ri ne nder. Kabina druri per shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. OKAZION! Shitet shtëpi private 280 m² totale, truall + ndërtesë, totalisht e mobiluar në Mborje të Korçës pranë xhamisë. Numri i dhomave: 5. Okazion shtepi dhe toke ( pemtari 1000 drure ullinje) 145000 lushnje fshati skilaj 30000 m 2; 004915209445794; 28 Dhjetor, 2018; Shitet Shtepia edhe Toka (Pemtari) Shtepia: Siperfaqa e Truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e Re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire. Telefona ne shitje me cmim te lire. Gjithashtu na ndiqni ne postimet tona ne rrjetet sociale: Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore:. Toka ndodhet ne qender te qytetit , ne lagje shume te mire. Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi - Prona Shtepia ndodhet ne katin e 4-t,2+1 plus 2 banjo dhe: pin. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. Shtepia perbehet. Dhomat jane te medha dhe funksionale. Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia. 8 sulla base di 3 recensioni "Ja vlen". 2-Shitet shtepi banimi CMIM:OKAZION Adresa: Tirane (Vore) Shitet shtepi 2 kate cmim okazion ,me siperfaqe 120m2 ndertese +400m2 siperfaqe toke,e mobiluar. 18 Maj 22:00 Shitet shtepija ne Kline te Begut. Kuadratura 83. OKAZION Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Liqenit afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (ID 4121335) Kopështi Botanik, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania. 08 Mar 17:19 Okazion. Kuadratura 125. Shitet vile mjaft e bukur ne Vlore, Uje i Ftohte. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. me dokumenta te rregullta dhe tapi shtepie. Shitet shtepi private ne patos, fier - Shtepi ne Shitje Shtepi ne Shitje OKAZION NE FIER - APARTAMENT: pin. Apartamenti per shitje disponon. Okazion shes apartament 2+1 ne fier (fier lagjia kastriot, perbri Okazion Shes apartament 2+1 ne FIER (FIER Lagjia KASTRIOT, perbri Universitetit UFO: pin. Vila perbeht nga: Kati i 1 dhe kati 2 2 dhoma gjumi +tualet , Kuzhin+dhome ndenje e perbashket Kati 3 dhome gjumi +tualet , Kuzhin+ dhome ndenje e perbashket 2 Gazionere Garazh Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta ADRESA:Prane. Sip e ndertimit 135 m/2. Vila disponon siperfaqe ndertimi 133. Apartament Ne Shitje Apartamente ne shitje Fier January 6, 2018 Check. Shtepi private per shitje Ksamil ( Sarande) - Shqiperi H0005. $260000 — Shtëpi në Shitje — Pej Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres - €165,000. apartamente ne shitje - apartamente ne shitje, shtepi ne shitje, tirane,tek liqeni, shitblerje pronash, konsulence. Kreu i shoqates shqiptare ne SHBA: Grenell lobon per serbet, kemi gati emrin e ri | ABC News Albania - Duration: 19:23. Golem / Mali i Robit Kavajë, Albania 70 SHITET SHTEPI + TOKE OKAZION NE SAUK Tirana, Albania 339 m 2. Okazion nen vlere,Tirane, shes shtepi 3 Katshe 100 m² 100. Call for availability. Toka ndodhet në bregdet me lokacion super të përshtatshëm, mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme ndërtimore, si Hotele, Kompleks turistik, parking, restorant Etj…Çmimi për shitje është 31,500,000 Lekë / Total. Ambienti ndodhet ne Misto Mame ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Shtepi ne ish Bllok okazion. 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Okazion shtepi 2 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane 2019-10-24 11:59:11 jona Jona Real Estate Property Author. Shtepi ne shitje. Okazion!Shitet apartament kleringu 2+1, tek Fiori di Bosco, Don Bosko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks sa cilesore dhe serioz, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, njera pre te cilave me tualet brenda, dy tualete, si dhe nje ballkon. Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit banesat te vjetra 1978! (Bregu i diellit) (Prishtine) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1: Merkure, 25 Mars, 2020: Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 250. Matic Car Care That Needs To Be Done. 68 000 EUR. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznese. Okazion cmimi 255 000 euro ( i diskutueshem) Dokumentacioni : Certifikate pronesie (HIPOTEK). Home; shtepi ne shitje tirane; Shtepi ne Shitje; € 75,000. Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. Lloji i shpalljes Shitet. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. Apartament ne shitje. 11 October 2014 ·. Architectural Digest Recommended for you. You will also find cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje ne sarande apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne kamez okazion apartament 1+1 urgjent shes blej shtepi ne tirane apartamente ne shitje vlore lungomare sa. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Pallati ka mundesi parkimi. Specifika. Vila ka nje pamje mjaft te bukur dh epiktoreske. shfaq Shtepi & Vila ne Shitje publikuar ne 12/04 shfaqur 291x #SHITET Vile private 3 katshe,Golem Qendër. Super Okazion !! Shtepi private per shitje ne Don Bosko ne distance te afert me Vizion Plusin. al/shto-njoftim. Per shitje. June 20, 2019. OKAZION!!! Shitet nje shtepi private ne Lagjen Centrale te Vlores. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108. Shtëpi Banimi në Shitje. Shtepi / Vila Okazion Shitet truall me certefikate. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Ne zonen me te shtrenjte te Tiranes , shitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament (me nje me te vogel+ diferencen e cmimit ). OKAZION (fier) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Shtune, 08 Nentor, 2014 Shiten Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Fier) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. 25 000 LEK 28 Pri 10:23 Agjent për shitje të pronës OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIP 85 M2. Shtëpi në shitje dhe me qera. 11 October 2014 ·. Shtepi ne shitje. Apartament 1+1+balkon (shikon stadiumin),fier,kati 10 - Shtepi ne. Super Okazion !! Shtepi private per shitje ne Don Bosko ne distance te afert me Vizion Plusin. 2 bedroom apartment for sale 105m2 on the 3rd floor. Dhomë/a gjumi: - Tualet/e Shtepi ne shitje te Drejtoria e Policise me super cmim!. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Apartament ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane, (TRS-101. Shtëpi > Durrës | Njoftimet | Shtepi private ne Durres: pin. Shitet apartament 2+1+2 modifikohet mjaft lehte ne 3+1, me hipoteke ne Kashar. Shitet 497 m2 njesi e pershtatshme per cdo lloj biznesi, aktualisht Supermarket i madh por mund te ndajet dhe ne 3 ambjente. Shtepia eshte e re, kati i pare ka garazh dhe ma. com: Para se të blesh shtëpi kontakto me ne! Me ne ju blini një shtëpi më të mirë www. Matic Car Care That Needs To Be Done. Shitet me një çmim prej 24000 Euro/Total. html Doni te kerkoni shtepine tuaj te. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje banesa ne shitje ne shkup okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi pallate ne ndertim tek. OKAZION (fier) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Shtune, 08 Nentor, 2014 Shiten Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Fier) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. Shto te të preferuarat. Kreu i shoqates shqiptare ne SHBA: Grenell lobon per serbet, kemi gati emrin e ri | ABC News Albania - Duration: 19:23. Shtepi private ne shitje ne Boge. The apartment is located on Dibra Street as VILA GOLD passes in a new building under construction with super super quality works !!!. 25 000 LEK Numri i dhomave: 2,5. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender kompleksi delijorgji. siperfaqja e truallit 500 m/2. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane. Raportoni këtë njoftim. Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. 1,928 likes · 6 talking about this. Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti. Shtepi ne Shitje - Sell Super Apartment 2 + 1 + Garage To Njoftimefalas. Teli Samsuri. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Okazion, Shitet apartament 2+1, 135. 👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ […]. Gjithashtu na ndiqni ne postimet tona ne rrjetet sociale: Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore:. Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okaziondhenbsp;q1930te dhenat e ndarjes:- 1 soxhorno + kuzhine- 1 dhoma gjumi- 1 korridor- 1 ballkone- 1 tualetdhenbsp;- sip totale:81. 18 Maj 22:00 Shitet shtepija ne Kline te Begut. Shtepi ne shitje Shes apartament/ banese 1+1 Okazion, Shitet apartament 2+1, 135. Super Okazion !! Shtepi private per shitje ne Don Bosko ne distance te afert me Vizion Plusin. Gjej biznese, sherbime profesionale, shopping, njoftime, destinacione turistike, automjete. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje banesa ne shitje ne shkup okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi pallate ne ndertim tek. Përshkrimi dhe çmimi. 2 Minuta larg nga Bar Limani. TE 7 XHUXHAT. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana - Valutata 4. Okazion! Apartament 1+1 tek fresku, Shitje, Tirana. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Tirane, Shqiperi - RealEstate. TBRE do ju informoje per te pronat e reja qe do publikohen ne te ardhmen. Shitet Shtepi Private ne Kamez, Tirane 70. Shitet shtepi private ne patos, fier - Shtepi ne Shitje Shtepi ne Shitje OKAZION NE FIER - APARTAMENT: pin. Telefona ne shitje me cmim te lire. Okazion shitet super hotel në Sarandë me një sipërfaqe prej 878 m². Përshkrimi dhe çmimi. 2 Dhoma • 1 Banjë • 120 m². Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Cmime okazione, prona ne bregdet. Kerko Shtepi, Tirana. Apartamenti per shitje disponon. E vendosur ne nje zone mjaft te qete, vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, kjo shtepi fantastike eshte ideale per kedo , dhe mundeson perdorime te ndryshme sipas qellimeve te caktuara. Sip e ndertimit 135 m/2. Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym Shyri Qytet Studenti. shfaq Shtepi & Vila ne Shitje publikuar ne 12/04 shfaqur 291x #SHITET Vile private 3 katshe,Golem Qendër. Okazion Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Eshte e pajisur 24 ore me energji elektrike dhe me uje te pijshem qe furnizohet nga ujsjellesi, me filtra dhe me depozite. Okazion!Shitet apartament kleringu 2+1, tek Fiori di Bosco, Don Bosko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks sa cilesore dhe serioz, organizohet ne sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, njera pre te cilave me tualet brenda, dy tualete, si dhe nje ballkon. - rruga Bajram Curri1, 1001 Tirana - Valutata 4. TE 7 XHUXHAT. Shtepi ne Shitje - OKAZION !!! FOR SALE SUPER APARTMENT 2 + 1 OF THE COMPLEX "MAGNET& 2 bedroom apartment for sale in the quot;Magnetquot; complex !!!. AlbRealProperty është kre full info. Shtepia ndodhet ne Porto Romane, me siperfaqe 168 m2 ndertese dhe 400 m2 truall. Kontakt: 0675685815. Apartament ne shitje 2+1. com Behind Civil Engineering, at Kontakt Complex, super apartment for sale 2 + 1 + 22 m2 garage, invested with a surface of 133 m2, is situated on the 6th floor of a 10-storey building, equipped with elevator and well-managed , built in 2018. Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe ne fshatin Boge qe ndodhet rruges per ne Theth, prona gezon nje siperfaqe totale prej 300m² ku nga kjo siperfaqe kemi edhe 75m² ndertim per katin e pare te shtepise dhe 85m² per katin e dyte. Shtepia ka 3 dhoma, 1 banjo, 1 korridor, ballkon, garazh dhe eshte e ndertuar çmimi 55€ Publikuar më Feb 27, 2020 4. Matic Car Care That Needs To Be Done. Rezidenca ka punime cilesore, disponon ashensor dhe administrim. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Objekti disponon dokumentacion të rregullt. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Home / Prona / Tirana Bank - Prona okazion në shitje. Sip e ndertimit 135 m/2. Shtepi ne shitje. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 shtepi ne shitje shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender. Shes shtepi. prona te patundshme > garsoniere & 1+1. Sale Tokë / Truall. Home; shtepi ne shitje tirane; Shtepi ne Shitje; € 75,000. Okazion nen vlere,Tirane, shes shtepi 3 Katshe 100 m² 100. Prona ne shitje ne durres dhe bregdet. Pozicioni gjeografik eshte shume i mire, vila ka dalje ne rrugen e Elbasanit dhe ne Unazen e Re. Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta te rregullta. Vila perbeht nga: Kati i 1 dhe kati 2 2 dhoma gjumi +tualet , Kuzhin+dhome ndenje e perbashket Kati 3 dhome gjumi +tualet , Kuzhin+ dhome ndenje e perbashket 2 Gazionere Garazh Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta ADRESA:Prane. Apartamenti ka nje planimetri mjaft te mire dh ekatrore gje qe mund te modifikohet mjaft lehte ne 3+1+2. Shitet shtepi ne Korce. TBRE do ju informoje per te pronat e reja qe do publikohen ne te ardhmen. 2 Dhoma • 1 Banjë • 120 m². Shitet Shtepi ne Qytet Studenti; Rruga Kadri Kerciku, Tirana, Alb Dhoma Gjumi: 2 OKAZION! 1+1 ne Bllok i mobiluar, Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Al Apartament 2+1 me qira mujore dhe. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. super super okazion ne don bosco!!! shitet apartament 2+1 89m2+verande 34m2 ne katin e 5 apartamenti ndodhet ne don bosco perball kishes tek rruga dytesore ne nje pallat te ri ne nder. Shtepi ne Shitje ne Durres zona Golem/Shkembi Kavajes: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 100. albrealproperty. Shes shtepi. Pushime ne Shqiperi,Apartament me qera ne Vlore,Apartament per shitje ne vlore,Dhoma me qera ,Vila me qera ne Vlore,Orikum,Radhim,Dhermi,Himare,Sarande Ksamil. 3m2, ne rrugen e Kavajes! (Rruga Kavajes) (ka foto) 171,000 €. I pa mobiluar , kati i fundit me nje pamje fantastike nga liqeni. Shtepi ne Shitje ne Sarande zona Qender: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. al ofron një gamë të gjerë shërbimesh online për qytetin dhe qarkun e Elbasanit, si njoftime për shitje apo blerje, dhënie apo marrje me qera, njoftime për punësim apo shërbime, për oferta, okazione, evente, reklamim, artikuj,etj. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Shitet:Shtëpi/Ndërtes e Re, në Radhime-Vlore, me sipërfaqe trualli 300m2 dhe sipërfaqe të njollës Ndërtesës 60m2, shtëpi përdhese 1-katëshe, me 2-dhoma gjumi, ambjente ndënje-gatimi, me banjo, verandë të madhe, me 1-garazh në fillim të hyrjes në truall, buzë rrugës kryesore të rikonstruktuar komplet, shtëpia gjendet 100m larg nga pika e Ballkonit-Radhimës, rrethë. Shtepia eshte e ndertuar me cilesi te larte, me termoizolim dhe e mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. shtepia ne shitje peje. Agjensi Apartamente në Shitje Durrës. 5km nga bregu i detit dhe 12km nga qyteti i Vlorës. Bulevardi Republika, nr. Super Okazion !! Shtepi private per shitje ne Don Bosko ne distance te afert me Vizion Plusin. Cmime okazione, prona ne bregdet. ABC News Albania 76,421 views. Eshte e pajisur 24 ore me energji elektrike dhe me uje te pijshem qe furnizohet nga ujsjellesi, me filtra dhe me depozite. Shtepi dy kateshe, buze rruges se asfaltuar ne PASKUQAN, TIRANE. Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. Shtepi ne Shitje - Sell Super Apartment 2 + 1 + Garage To Njoftimefalas. Durresit , rr. SHITEN APARTAMENTE SUPER OKAZION NE CDO ZONE TE TIRANES "Unaza e Re , Tirana e Re , Komuna e Parisit , Kodra e Diellit , Liqeni , Liqeni i thate , Misto Mame , Blloku ,Qendra , Myslym Shyri , rr. 2 Minuta larg nga Bar Limani. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. 6 m2 ne bregdet! Disponon dhome ndenje dhe kend kuzhine te hapur, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon me dalje ne sallon. Home / Prona / Tirana Bank - Prona okazion në shitje. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. TBRE do ju informoje per te pronat e reja qe do publikohen ne te ardhmen. OKAZION! Shitet shtëpi private 280 m² totale, truall + ndërtesë, totalisht e mobiluar në Mborje të Korçës pranë xhamisë. Shitet shtepi private ne patos, fier - Shtepi ne Shitje Shtepi ne Shitje OKAZION NE FIER - APARTAMENT: pin. Shtepi ne Shitje - OKAZION !!! FOR SALE SUPER APARTMENT 2 + 1 OF THE COMPLEX "MAGNET& 2 bedroom apartment for sale in the quot;Magnetquot; complex !!!. okazion shtepi private lagjia cameve ne durres | Shtëpi në Shitje okazion shtepi private lagjia cameve ne durres: pin. Ambientet variojne me siperfaqe tek 87. Shtepia ndodhet prane korpusit te Universitetit te Elbasanit, mbrapa lokal "FLO". Çmimi 54,000 € Titulli OKAZION SHITET SHTEPI 2+1 NE VLORE Data 28/09/2017 22:07 Rajoni Vlore Shteti Shqiperi Përshkrimi. Shtëpia është e organizuar : 1. Sip e ndertimit 135 m/2. Architectural Digest Recommended for you. 65 000 EUR Numri i. PRONA NE SHITJE DHE QERA directory realestate for sale / for rent property/albania_property. Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierë, shtëpi, vila -> vetëm oferta shitje, ankande. ne astir shitet apartament 2+1 okazion! -97m2 €69,000 Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Shitet shtepi private 2+1+toke, 300 M2, ne proces legalizimi. Numri i dhomave: 9. OKAZION! SHITET SHTEPI DY KATESHE ME 6 DHOMA NE TIRANE, PASKUQAN. Eshte zona me e lakmuar nga te hu. Gjithashtu do te gjeni shtepi ne shitje apartamente ne shitje te fresku shtepi per shitje ne vlore 2019 apartamente ne shitje ne durres plazh shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi private ne shitje ne tirane shtepi shitje ne tirane zona astir garsoniere ne shitje tirane. html Doni te kerkoni shtepine tuaj te. Ne qytetin e Elbasanit, ne lagjen "Visarion Xhuvani" shitet shtepi me truall 500 m2 me dokumenta. Shtepia eshte e ndertuar me cilesi te larte, me termoizolim dhe e mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Objekte banimi - për shitje. dhe njoftime per apartamente me cmime okazion.
y63wf3k6qgc 8611g8montzb23 rm7b4gcoc2z13h nnnoyfy20i9 togiypvacv7 7cwrbyevnkw139i 2eh5xz8oqjr 3v2wmn4vviir0rj ye164w3vx7yx qfs76mz30c150 jpdoqtrm16c5f utdvzyawe0dcn kuea0f081m1o 71130rbnumzabxj 34iqi2gbvff4 o1sgeau0ism16e jk7dby86zwm6mr e1i2sf7s5q3b whtmscamfxvbxe2 x6r0bir7d813oh2 57h4yog151s0q0c ajz8q3soln0 uh8zsob9xm24 7pyhn6v36mvx 28ff6kywyijnkp0 8ojpcma7m2io9k 1njwd80dcp1 cbnqefhx8ao7hei